loader image

"Hızlı ve Güvenilir Taşıma Çözümleriyle Her Yere Gidin"

Hakkımızda

Biz Kimiz

Biz Kimiz

20 Yıllık sektör tecrübemiz ile 2016 yılında İstanbul merkezli iş faaliyetine başlayan HAVİNTUR, hızla gelişen Dünyaya Türkiye de 5, Almanya’da 1, Belçika’da 1, İsviçre’de 1,Irak’ta 6 şubesi , 100 ü aşan ülke ve 500 ü aşan lokasyondaki, çözüm ortakları ile uluslararası lojistik alanında faaliyetlerine hızla büyüyererek, Sektörel prensipler çerçevesinde “her türlü ürünün ithalat ve ihracat sürecinin; güvenilir,garantili,hızlı ve her kademede profesyonel lojistik bilinci ile başarıya ulaştığına inanan HAVİNTUR ile güven odaklı ,müşteri memnuyetini esas alarak sürdürdüğü hizmetleri ile sektörün öncü kuruluşları arasında olmakla yetinmeyip, profesyonel lojistik çözümleri ile sektörün LİDER kuruluşu olma yolunda hızla ve emin adımlarla ilerlemektedir.
havintur-removebg-preview
0

Çalışan Sayısı

havintur-removebg-preview
0

Araç Taşıması

havintur-removebg-preview
0

Filo Aracı

havintur-removebg-preview
0

Müşteri portföyü

İHRACAT VE PROJE YÖNETİMİ

Biz Kimiz

İhracatçı gerçek usulde vergi mükellefi olup, bulunduğu ildeki Ticaret ve Sanayi Odalarına kayıtlı ve diğer kanunlara göre ihracat yapmasına bir engel bulunmayan gerçek veya tüzel kişi, tacirdir. İhracat yapan firma ihracat yapacağı ülke için hazırlamış olduğu formu Odalardan temin ederek doldurur. Yurt dışına gidecek malzemenin faturasını da ekleyerek bir dilekçe ile ilgili Odaya başvurur ve gerekli incelemeden sonra belgeler tasdik edilir. İhracatçı Birliklerinin kapsamına giren malları ihraç edecek olan firmaların, Birliklere üye olmaları gerekmektedir. Birlik üyelik belgesine sahip olmadan bu malların ihracı yapılamaz.

PROJE YÖNETİMİ

Havintur, işinin temel oluşumu olarak kabul ettiği proje yönetimi çerçevesinde, her biri müşterileri için özenle oluşturulan çözümleri birer proje olarak ele almakta ve yürütmektedir. Projenin kapsamı, amaçları, hedefleri, başarı kriterleri ve sorumluluklar en ince ayrıntısına kadar tanımlanmaktadır. Belirlenmiş hedeflerin, maliyet ve zaman kriterlerine uygun yerine getirilebilmesi amacıyla kaynakların en etkin şekilde yönetimi sağlanmaktadır. Projenin yürütülmesi aşamasında, performans yönetimiyle süreçler kontrol altına alınmaktadır. Projeyi müşteri adına yakından takip eden “özel ekip”le, oluşabilecek riskler ve fırsatlar önceden belirlenebilmektedir. Proje ekibi sürekli iyileştirme çalışmalarıyla, sürecin verimliliğini ve kalitesini arttırmaktadır.

 

Scroll to Top